Osiągnięcia w konkursach i zawodach.

Nasi nauczyciele chcą, aby każdy z nas mógł odkrywać coraz to nowe możliwości, aby znajdował je u innych i wydobywał z własnego wnętrza. Aby każdy mógł stać się liderem, kreatorem własnej wizji. Angażują nas w różne zadania i uczą podążać przez siebie wytyczoną ścieżką, na końcu której znajdujemy radość z osiągniętego celu. Mają się czym chwalić.



2015/2016

  1. Paweł Gomola – finalista – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii
  2. Miłosz Korduła – bardzo dobry wynik – Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
  3. Mateusz Bochenek – wyróżnienie – Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
  4. Miłosz Korduła – III miejsce – III Powiatowy Konkurs Przyrodniczy
  5. Justyna Skrobol, Wiktoria Peszke – wyróżnienie –
    VI Powiatowy Konkurs „Nowoczesne technologie a Energie Przyszłości” o Puchar Wicestarosty Powiatu Rybnickiego
  6. Nicola Grześkowiak – wyróżnienie w kategorii: plakat
    i hasło reklamowe promujące picie wody z kranu – Powiatowy Konkurs Przedsiębiorstwa Wodociągów
    i Kanalizacji w Rybniku „Woda z kranu jest super! Podaj dalej”
  7. zespół wokalno – instrumentalny „Tonika” – III miejsce – XXI Festiwal Piosenki Turystycznej
  1. Karolina Hozer i Marianna Gembalczyk – Nagroda Specjalna – Młodzieżowy Festiwal Muzyczny
  2. Julia Szolc – Nagroda II stopnia – Młodzieżowy Festiwal Muzyczny
  3. Dawid Smołka – II miejsce w kategorii naukowej: programowanie komputerowe – I Międzyszkolny Dzień
    z Pasją
  4. Klaudia Rawiak – wyróżnienie w kategorii artystycznej: origami i rysunek – I Międzyszkolny Dzień
    z Pasją

2014/2015

  1. Miłosz Korduła – bardzo dobry wynik – Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
  2. Mateusz Dworok – wyróżnienie – Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
  3. Błażej Simon, Cezary Michalak – V Powiatowy Konkurs „Nowoczesne technologie a Energie Przyszłości” o Puchar Wicestarosty Powiatu Rybnickiego
  4. zespół „Motyle” – II miejsce w kategorii: inne propozycje taneczne 13-16 lat – Powiatowy Konkurs Taneczny Młodych Talentów
  5. Wiktoria Czerny, Klaudia Zięba – III miejsce w kategorii solista/ duety – XI Miejski Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej
  6. Wiktoria Czerny – II miejsce – Międzygimnazjalny Konkurs „Klachani, bojani, godani”
  7. Zuzanna Spyra – wyróżnienie w kategorii plastycznej –
    XI Konkurs „Pomóż ocalić życie bezdomnemu”

 

2013/2014

  1. Kamil Nowak – III miejsce – Powiatowy Konkurs Naukowy Biologiczno-Chemiczny
  1. zespół wokalno – instrumentalny „Tonika” – I miejsce –
    XIX Festiwal Piosenki Turystycznej
  1. IV edycja Turnieju z Zeusem „Gimnazjada 2014”
    pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika – I miejsce

 

2012/2013

  1. Klaudia Kędroń – laureatka – Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
  1. Klaudia Konieczny – finalistka – Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „I Ty bądź czytelny”

 

2011/2012

  1. Małgorzata Woźniak – laureatka – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego
  1. Justyna Szymczyk, Alicja Chlebek, Paulina Pierchała – wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs „Biblia i przypowieści biblijne”
  1. Kacper Adamczyk – II miejsce – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
  1. Magdalena Pawełek – III miejsce w kategorii soliści –
    XVII Wojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Obcojęzycznej
  1. Alicja Chlebek, Justyna Szymczyk – I miejsce –
    II Międzyszkolny Konkurs „Nowoczesne Technologie a Energie Przyszłości”

 

2010/2011

  1. Aleksander Kania, Jakub Brzezinka – I miejsce –
    XIV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny w Orlovej „Miasto moich marzeń” (Republika Czeska)
  1. Wojciech Olanin, Patryk Żmudziak – II miejsce –
    XIV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny w Orlovej „Miasto moich marzeń” (Republika Czeska)
  1. Aleksander Kania, Jakub Brzezinka – II miejsce –
    IV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Kraków – polecam!”
  1. Damian Ferdyn, Paweł Woryna – II miejsce – Międzygimnazjalny Konkurs Religijno – Historyczny „Góra św. Anny – miejsce kultu i walki”
  1. Maria Wita – wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „I Ty bądź czytelny!”
  1. Katarzyna Koza, Martyna Achtelik, Kamila Pierchała, Natalia Rabenda, Dorota Zalas – wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Ortograf”
  1. Jakub Brzezinka – wyróżnienie – Międzypowiatowy Konkursie na Prezentację Multimedialną o Krajach Anglojęzycznych
  1. Dominika Pawliczek – I miejsce – VI Międzypowiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej w kategorii język angielski
  1. Małgorzata Woźniak – II miejsce – VI Międzypowiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej w kategorii język angielski
  1. Magdalena Pawełek – III miejsce –
    VI Międzypowiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej w kategorii język niemiecki
  2. Dominika Pawliczek – finalistka – IV edycja „Międzyszkolnej Ligi Języka Angielskiego”
  1. Patryk Żmudziak, Wojciech Olanin – wyróżnienie I stopnia w kategorii technicznej w konkursie „IX Rybnicka Młodzieżowa Nagroda Nobla”
  1. zespół „Campanelli” – II miejsce – XVI Festiwal Piosenki Turystycznej

 

2009/2010

  1. Daniela Roskoszek – finalistka – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii
  1. Wojciech Olanin, Patryk Żmudziak – I miejsce –
    XIV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny w Orlovej (Republika Czeska) „Energia – jej źródła i wytwarzanie”
  1. Bartosz Radecki, Grzegorz Mazur – I miejsce –
    III Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Odnawialne źródła energii”
  1. Tomasz Pocha – II miejsce – VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezesa PGE Elektrowni Opole S.A.
  1. Tomasz Pocha – I miejsca – II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Silesian Dance 2009”
  1. Tomasz Pocha i Hanna Stronczek – II miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Żor
  1. Weronika Olkiewicz, Beata Panek – finalistki – VIII edycja konkursu „Mieszkam w województwie śląskim” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Geograficzne oddział katowicki
  1. Magdalena Kajzerek, Marta Hellwig, Beata Panek –
    III miejsce -Międzygminny Konkurs Gimnazjalny Wiedzy o Francji
  1. Magdalena Kajzerek – II miejsce – V Międzypowiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej w kategorii język francuski
  1. zespół „Campanelli” – wyróżnienie – XV Festiwal Piosenki Turystycznej

 

2008/09

  1. Kamil Gitner, Grzegorz Mazur – II miejsce –
    XIII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny w Orlovej (Republika Czeska) „Nauka, technika, przemysł – moja przyszłość”
  1. Kamil Gitner, Grzegorz Mazur – finaliści –
    II Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Nauka, technika, przemysł – moja przyszłość”
  1. Adam Pyszny, Julia Kuchnio – finaliści – Ogólnopolski Konkurs o Janie Pawle II

 

2007/08

  1. Adam Pyszny, Robert Ćmok, Mateusz Paszek – I miejsce – I Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Śląsk moimi oczami”
  1. Wiktoria Guzik – wyróżnienie – VI Ogólnopolski Konkurs Literacko – Plastyczny „Słowo: Matka i Ojciec”

 

2006/07

  1. Agnieszka Kopiczko – finalistka – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
  1. Agnieszka Panek – finalistka – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii
  1. Tomasz Brzezinka – finalista – polska edycja Międzynarodowego Konkursu Fizycznego „Poszukiwanie Talentów”

2005/06

  1. Mateusz Kuczok – finalista – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii
  1. Tomasz Brzezinka – wyróżnienie I  stopnia w kategorii technicznej w konkursie „IV Rybnicka Młodzieżowa Nagroda Nobla”
  1. V Powiatowy Konkurs Młodych Choreografów – II miejsce drużynowo

 

2004/05

  1. Dawid Kobiałko – finalista – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii
  1. Tomasz Brzezinka – finalista – polska edycja Międzynarodowego Konkursu Fizycznego „Poszukiwanie Talentów”
  1. Wyrwoł – wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
  1. Beata Chmiel – wyróżnienie – VI Archidiecezjalny Konkurs Literacki „Moje marzenia o szczęśliwej rodzinie”
  1. Beata Chmiel – wyróżnienie – Miejski Konkurs Literacki „Moje spotkanie z Papieżem”
  1. IV Festiwal Teatrów Angielskich – I miejsce

 

2003/04

  1. Anna Zimończyk, Sabina Kafka, Justyna Kondzielnik – wyróżnienia – II Ogólnopolski Konkurs „Edukacja Regionalna – Ślonsk jest jedyn i wielki”
  1. Dajana Krawieczek – wyróżnienie – VII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury
  1. Dariusz Szymała, Edyta Broża – finaliści – Międzywojewódzki Konkurs „Ojczyzna polszczyzna”
  1. Adrianna Hutyra – II miejsce – V Archidiecezjalny Konkurs Literacki „Papież Jan Paweł II jako wzór człowieka godny naśladowania”
  1. Dawid Legierski – finalista – IV Wojewódzki Konkurs Recytatorski
  1. Dawid Kobiałko – I miejsce – Wojewódzki Konkurs Monograficzny o F. Chopinie
  1. III Festiwal Teatrów Angielskich – I miejsce

 

2002/03

  1. Anna Zimończyk – II miejsce – IV Regionalny Konkurs Literacki „Moja wizja świata”
  1. Magdalena Bulejak – III miejsce – IV Regionalny Konkurs Literacki „Moja wizja świata”
  1. II Festiwal Teatrów Angielskich – I miejsce

 

2001/02

  1. Grzegorz Brzezinka – finalista – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
  1. Dominika Górecka – wyróżnienie – Instytut Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego
  1. Joanna Rurańska – I miejsce – III Regionalny Konkurs Literacki „Jednodniowa wycieczka po Rybniku i okolicy
    w 2051 roku”
  1. Ewelina Fojcik – wyróżnienie – III Regionalny Konkurs Literacki „Sposób na godne i uczciwe życie”
  1. Barbara Załoga – IV miejsce – II Miejski Konkurs „Omnibus literacki”

 

2000/01

  1. Małgorzata Szuleka – wyróżnienie – Miejski Konkurs Recytatorski Młodzieży Szkół Podstawowych
    i Gimnazjalnych
  1. Barbara Załoga – finalistka – Miejski Konkurs „Omnibus literacki”


NAJWIĘKSZE SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW G 10 W LATACH 2000 – 2016

2004 Dawid Kobiałko 1 Mistrzostwa Rybnika szkół gimnazjalnych w szachach
2004 Drużyna dziewcząt 2 Rejonowe zawody w biegu na orientację
2004 Drużyna chłopców 2 Rejonowe zawody w biegu na orientację
2004 Piotr Kopiczko 1 I Mistrzostwa Rybnika w pływaniu szkół gimnazjalnych ( 100 m st. dowolnym )
2004 Łukasz Froehlich 1 I Mistrzostwa Rybnika w pływaniu szkół gimnazjalnych ( 100 m st. grzbietowym )
2004 Monika Nowak 1 I Mistrzostwa Rybnika w pływaniu szkół gimnazjalnych ( 100 m st. dowolnym )
2005 Dawid Kobiałko 1 Miejskie zawody szkół gimnazjalnych w szachach
2005 Monika Nowak 1 XI Igrzyska Młodzieży SP i G ( 50 m st. dowolnym )
2005 Monika Nowak 1 XI Igrzyska Młodzieży SP i G ( 50 m st. klasycznym )
2005 Zespół Psikus 2 V Powiatowy Konkurs Młodych Choreografów
2008 Drużyna chłopców 1 Finał miejski w piłce ręcznej chłopców
2008 Drużyna chłopców 1 Rejonowe zawody Gmnazjady Śl SZS w piłce ręcznej chłopców
2008 Drużyna chłopców 4 Gimnazjada młodzieży szkolnej 1/2 finału woj.śląskiego
2012 Aleksandra Sobik 1 X Halowe Mistrzostwa Rybnika w LA ( rzut piłką lekarską w tył zza głowy )
2012 Karolina Sieroń 1 X Halowe Mistrzostwa Rybnika w LA ( bieg 10 x 30 )
2015 Zespół Motyle 2 V Powiatowy konkurs taneczny Młodych Choreografów
2015 Drużyna dziewcząt 1 XXI Igrzyska SP i G piłka nożna dziewcząt
2015 Piotr Maroszek 1 Jesienne zawody LA ( rzut oszczepem )
2016 Mateusz Niemiec 1 Halowe zawody LA ( rzut piłką lekarską )
2016 Natalia Stramek 1 Halowe zawody LA ( rzut piłką lekarską )
2016 Mateusz Niemiec 1 XXIII Igrzyska SP i G ( pchnięcie kulą )
2008 Drużyna dziewcząt 3 Rejonowe zawody w dwuboju nowoczesnym dziewcząt
2008 Drużyna chłopców 3 Rejonowe zawody w dwuboju nowoczesnym chlopców.
2008 Drużyna chłopców 3 Rejonowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców.
2009 Drużyna dziewcząt 2 Rejonowe zawody w dwuboju nowoczesnym dziewcząt.
2009 Drużyna chłopców 3 Rejonowe zawody w dwuboju nowoczesnym chłopców.

 

 



Komentarze są zamknięte.